MENU

Witamy w naszych progach

Data

Środa 15.08.2018

Licznik odwiedzin

liczba odwiedzin: 276644

Mapa

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Wiadomości/Konkursy

 • 30 czerwca nastąpiło uroczyste otwarcie boisko przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem.Jest to nowoczesny obiekt, na którym można rozgrywać mecze siatkówki, tenisa, piłki ręcznej, piłki nożnej i koszykówki. Symboliczną wstęgę przecięli: burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, przewodniczący Rady Miejskiej w Radzyminie Krzysztof Dobrzyniecki, Monika Sztuka sołtys Ciemnego, dyrektor Grażyna Wardak-Dymek oraz radni Andrzej Dąbkiewicz, Tadeusz Jędrasik i Tadeusz Radziszewski. Tego dnia uczniowie ZSP mogli rywalizować sportowo, zaprezentowała się również Polska Akademia Piłkarska. Mieszkańcy uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez sołectwo.

 • ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH WAKACJI - Obrazek 1

  Z okazji nadejścia wyczekiwanych WAKACJI

  życzymy wszystkim wychowankom i ich rodzinom

  bezpiecznego, pełnego wrażeń wypoczynku.

  Do zobaczenia we wrześniu.

  Zachęcamy do zapoznania się z informacjami udostępnionymi ze strony MEN - poradnik_bezpiecznego_wypoczynku_men_lato_2018.pdf.

 • Aby pomóc rodzicom, ale także dzieciom i młodzieży w odpowiednim przygotowaniu się do wakacyjnych wyjazdów, polecamy Poradnik bezpiecznego wypoczynku. Można w nim znaleźć najważniejsze informacje dla rodziców i opiekunów dotyczące letniego i zimowego wypoczynku. Warto zapoznać się z poradami dotyczącymi m.in.: zasad organizowania oraz nadzorowania wypoczynku dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa w podróży, wyboru odpowiedniej oferty i kwalifikacji kadry. Poradnik można znaleźć na www.wypoczynek.men.gov.pl.

 • Informujemy, że w zakładce SZKOŁA - ARCHIWUM WYDARZEŃ - ARCHIWUM KONKURSÓW dostępne są już dokumenty pdf z wydarzeniami i konkursami, które miały miejsce w roku szkolnym 2017/2018. Zapraszamy do przeglądania ich w archiwum.

  Renata Majewska

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem
  Ciemne, ul. Wołomińska 208
  05-250 Radzymin
 • (022) 763-07-80 szkoła
  784-357-921 przedszkole

  Fax: 22 763 07 80