Środa 15.08.2018
  • Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Ciemnem

30 czerwca nastąpiło uroczyste otwarcie boisko przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem.Jest to nowoczesny obiekt, na którym można rozgrywać mecze siatkówki, tenisa, piłki ręcznej, piłki nożnej i koszykówki. Symboliczną wstęgę przecięli: burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, przewodniczący Rady Miejskiej w Radzyminie Krzysztof Dobrzyniecki, Monika Sztuka sołtys Ciemnego, dyrektor Grażyna Wardak-Dymek oraz radni Andrzej Dąbkiewicz, Tadeusz Jędrasik i Tadeusz Radziszewski. Tego dnia uczniowie ZSP mogli rywalizować sportowo, zaprezentowała się również Polska Akademia Piłkarska. Mieszkańcy uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez sołectwo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, ktorzy zaangażowali się w projekt budowy boiska oraz za środki finansowe jakie Gmina Radzymin przeznaczyla na jego realizację. Obiekt będzie służył mieszkańcom i wzbogaci bazę dydaktyczną naszej placówki.

• ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH WAKACJI

ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH WAKACJI - Obrazek 1

Z okazji nadejścia wyczekiwanych WAKACJI

życzymy wszystkim wychowankom i ich rodzinom

bezpiecznego, pełnego wrażeń wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami udostępnionymi ze strony MEN - poradnik_bezpiecznego_wypoczynku_men_lato_2018.pdf.

• Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku

Aby pomóc rodzicom, ale także dzieciom i młodzieży w odpowiednim przygotowaniu się do wakacyjnych wyjazdów, polecamy Poradnik bezpiecznego wypoczynku. Można w nim znaleźć najważniejsze informacje dla rodziców i opiekunów dotyczące letniego i zimowego wypoczynku. Warto zapoznać się z poradami dotyczącymi m.in.: zasad organizowania oraz nadzorowania wypoczynku dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa w podróży, wyboru odpowiedniej oferty i kwalifikacji kadry. Poradnik można znaleźć na www.wypoczynek.men.gov.pl.

• Archiwum wydarzeń i konkursów

Informujemy, że w zakładce SZKOŁA - ARCHIWUM WYDARZEŃ - ARCHIWUM KONKURSÓW dostępne są już dokumenty pdf z wydarzeniami i konkursami, które miały miejsce w roku szkolnym 2017/2018. Zapraszamy do przeglądania ich w archiwum.

Renata Majewska

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca br.zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. W naszej placówce gościli: Burmistrz Radzymina - Krzysztof Chaciński, Przewodniczący Rady Miejskiej - Krzysztof Dobrzyniecki, Dyrektor CUW - Krzysztof Czuba, Radny - Stanisław Radziszewski, Sołtys Ciemnego - Monika Sztuka, Sołtys Nowego Jankowa -Wlodzimierz Stanisławski, Proboszcz Parafii pw Jana Pawła II w Radzyminie - Ks. Krzysztof Ziółkowski, Ks. Łukasz Tarasiuk.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Grażyna Wardak-Dymek podsumowała całoroczną pracę placówki oraz skierowała podziękowania dla całej społeczności za współpracę podczas pięciu lat swojej kadencji. Zgromadzeni w sali gimnastycznej uczniowie, rodzice oraz goście gromkimi brawami wyrazili swoje uznanie dla Pani Dyrektor. Również przybyli goście dziękowali za współpracę. Pracownicy szkoły słowa podziękowania przekażą 1 września - w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego, kiedy obecna pięcioletnia kadencja dyrektorska zakończy swój bieg.

Po części oficjalnej nastąpił czas wręczania nagród, dyplomów dla uczniów z klas 1-7, którzy osiągnęli najwyższe sukcesy w szkole. Pamiątkowe podziękowania otrzymali również rodzice, którzy swoją aktywną postawą wspierali całoroczną pracę placówki.

Ostani dzień szkoły zakończył się spotkaniami uczniów i rodziców z wychowawcami. Było wręczanie świadectw, upominków oraz życzenia bezpiecznych, pogodnych i pełnych wrażeń wakacji. Do zobaczenia we wrześniu:)

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Renata Majewska

• Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego Szkoły Podstawowej w ZSz-P w Ciemnem

22 czerwca o godz. 1000.

Informacje o stronie

Strona WWW naszej szkoły została opublikowana w Internecie 1 XII 2015r. Administratorem strony jest Grażyna Wardak-Dymek i Renata Majewska. W skład zespołu wspomagającego prowadzenie witryny wchodzą: B.Kostrzewa, L.Wardak, N.Murawska, M.Piśkorska, wychowawcy klas.

• Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem
    Ciemne, ul. Wołomińska 208