Samorząd Dzwonki Plan Lekcji Podręczniki Zajęcia Pozalekcyjne Gazetka Absolwenci

Strefa Ucznia

Podręczniki

Podręczniki na rok szkolny 2019/2020 zostaną wypożyczone uczniom ze szkolnej biblioteki.

Podręczniki otrzymają wszyscy uczniowie naszej placówki po rozpoczęciu roku szkolnego.

Rodzice kupują tylko podręczniki do religii.

Wykaz podręczników do religii:

Podręczniki do religii obowiązujące w roku szkolnym 2017/2018 do samodzielnego zakupu przez Rodziców:

Klasa 1 -  A. Frączak, ks. R. Szewczyk, „W imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa 2 - A. Frączak, ks. R. Szewczyk, „A oto Ja jestem z wami”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa 3 - A. Frączak, ks. R. Szewczyk , „Kto spożywa moje Ciało, ma życie”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa 4 – ks. M. Czyżewski, „Jestem chrześcijaninem”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa 5 - ks. M. Czyżewski, „Wierzę w Jednego Boga”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa 6 – ks. M. Czyżewski, „Wierzę w święty Kościół powszechny”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.

Klasa 7 – ks. P. Tomasik, „Twoje Słowo jest światłem na mojej drodze”, Wydawnictwo Katechetyczne, Warszawa.