Sponsorzy/Napisali o nas/Ogłoszenia

Składamy serdeczne podziękowania:

POLSKIEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ, reprezentowanej przez Pana Piotra Kowalczyka

za

• przeprowadzenie zajęć pokazowych dla uczniów szkoły oraz wychowanków przedszkola,
  • ofertę organizacji zajęć pozalekcyjnych na terenie naszej placówki,
  • ufundowanie sprzętu sportowego zakupionego specjalnie do wykorzystywania na lekcjach z naszymi wychowankami.

Sołectwo Ciemnego i Sołectwo Starego Jankowa -

dofinansowały Zimowisko "Aktywnie i twórczo idziemy przez zimę", które organizowane było w naszej szkole od 15 do 19 stycznia 2018. Serdecznie dziękujemy.

Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum" - dofinansowało Zimowisko "Aktywnie i twórczo idziemy przez zimę", które organizowane było w naszej szkole od 15 do 19 stycznia 2018. Serdecznie dziękujemy.

ISO TARG - Państwo Wąsikowscy, właściciele przedsiębiorstwa  zajmującego się sprzedażą hurtową drewna, materialów budowlanych i wyposażenia sanitarnego - sponsorowali sadzonki drzewek z okazji obchodów Święta Drzewa w naszej placówce.

LABIRYNT - Szczep 9 Radzymińskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu stoiska na Kiermasz Bożonarodzeniowy w dniu 16 grudnia 2017 roku oraz gorący poczęstunek dla mieszkańców w postaci grochówki i herbaty.