Sponsorzy/Napisali o nas/Ogłoszenia

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE - Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na: "Adaptacja pomieszczeń w budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Janiny Januszewskiej  w Ciemnem do realizacji zajęć edukacyjnych w 8-letniej Szkole Podstawowej". Szczegółowe informacje w zakładce "Sekretariat".

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE PRACY W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM IM. JANINY JANUSZEWSKIEJ W CIEMNEM

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem zatrudni nauczycieli z kwalifikacjami na rok szkolny 2017/2018 do następujących przedmiotów: język niemiecki, fizyka, chemia, język angielski, muzyka.

OGŁOSZENIE - W dniu 28 lutego 2017r o godz.17:00 w budynku szkoły odbędzie się spotkanie Burmistrza Radzymina p. Krzysztofa Chacińskiego z rodzicami uczniów i dzieci Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ciemnem. Prosimy o liczne przybycie.

06.12.2016-Zapytanie ofertowe dot. żywienia dzieci oraz wynajmu kuchni

Zapytanie_ofertowe_Grudzien_2016.pdf

OŚWIADCZENIE DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO IM. JANINY JANUSZEWSKIEJ W CIEMNEM

W związku z rozpowszechnianą w ostatnim czasie fałszywą informacją, że kilkoro uczniów naszej placówki  miało być zabrane ze szkoły przez pogotowie ratunkowe w stanie zagrożenia życia, po spożyciu niebezpiecznych substancji DYREKTOR ZESPOŁU OŚWIADCZA, ŻE TAKIE ZDARZENIA W SZKOLE NIGDY NIE MIAŁY MIEJSCA. Informacja ta jest całkowicie nieprawdziwa. Proszę o dalsze nie upowszechnianie jej.

Z wyrazami szacunku Dyrektor Grażyna Wardak - Dymek